Ceník

Vždycky bylo pro mě velmi těžké, říkat si někomu o peníze. Obzvláště za něco, co mě baví a dělám to ráda. Ale abych se vám naplno mohla věnovat a nebyla pro mě příprava knížky jen povinností, kterou jsem někomu slíbila, objevila se tu i tato stránka.

Co vás tedy moje práce bude stát?

První konzultace, kde si promluvíme o tom, co máte v plánu a jaká je vaše představa, je zcela zdarma. Po tomto setkání odhadnu přibližnou časovou náročnost.

Další krok je na vás. S novými informacemi se můžete lépe rozhodnout, zda do toho půjdete, nebo jestli vše necháte raději ještě chvíli uležet.

Když se dohodneme na spolupráci, vše dojde do zdárného konce a vy budete v ruce držet svou vlastní knihu, napíšu vám přesný počet hodin, který jsem strávila přípravou vaší knihy. Každý jsme však v jiné životní situaci a máme jiné možnosti, každý si můžeme dovolit něco jiného.

A tak mi na účet pošlete tolik, nakolik jste ceněni nebo si ceníte svého času vy sami. Vyděláte si za hodinu 50 korun? Stejně tak oceníte i vy mě. Vyděláte si za hodinu 2000 Kč? Oceníte mě stejně. Nebojte, nebudu kontrolovat, kolik skutečně vyděláváte. Moje práce je postavena na vzájemné důvěře a respektu.